Dreamweaver CS4 | Kütüphane Kullanımı

Çok sayfalı web sitelerinde yapılacak değişikliğin diğer sayfalara uygulanması son derece zahmetli bir iştir. Web tasarımcıları için büyük zahmet olan bu işi başlangıçta Template kullanarak kolaylaştırabilirsiniz.

  • Çok sayfalı sitelerde kolay değişiklik yapmak
  • Kütüphaneye yeni nesne eklemek
  • Kütüphane nesnelerini düzenlemek

2 Comments

mustafa

about 12 sene ago

hocam valla süpersin seni seiyorum ağzına sağlık gerçekten güzel anlatımlar yapıyorsun ve gerçekten de bizim açımızndan kolaylıklar oluyor tıpki bu kütüphane gibi benim siteyi kurma asamasında en çok düşündüğüm konuydu çok saol iyi çalışmalar

toprak

about 12 sene ago

hocam..seni buldumya artık kaybetmem... :) tek bir kelime söylemek istiyorum eli öpülecek adamsın...şimdiye kadar bulduğum derslerde mal mal bakıp kekeleyen gaklayan guklayan lafı evirip çevirip uzatıp manasız şeyler söyleyen hiçbir zorunlulukları olmadığı halde video çeken ama çektilerini ,anlattıklarını kendileride bilmeyen insanlardan artık gına gelmişti..öğrenmek,öğretmek yerine kafa karıştırıp duruyorlardı.dreamweaveri sayende öğrendim,ve çok sevdim...yepyeni derslerini merak içerisinde bekliyorum...özellikle yönetim panelli çok basit text gibi içerik değiştirebileceğimiz bir ders hazırlarsan tadından yenmez.anlatım örnek çok ama hakkıyla senin gibi yapanı yok...emeğine ağzına bilgine sağlık..kolay gelsin.

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked