Kod Yazmadan Programlama | Database İşlemleri-1

Yaptığınız sitede basit bir ziyaretçi defteri, haber/duruyu sistemi vb. bir sayfa yapmak istiyorsunuz ama kod yazmayı bilmiyor musunuz? İşte bu video serisi tam size göre hiç kod bilgisi olmadan, hiç kod yazmanıza gerek kalmadan programlama yapabilirsiniz.

  • FTP ile çalışmak
  • Database bağlantısı oluşturmak
  • Database’den bilgileri alarak listelemek

6 Comments

mustafa okur

about 13 sene ago

çok iyi çok düzgün bir anlatımla benzersiz bir hizmet. Ellerinize sağlık, database işlemleri -2 dersi bekliyoruz iyi çalışmalar

Gökhan Görkem

about 12 sene ago

Merhabalar, sizin anlatımlarınızla yeni tanıştım ve ne kadar zayıf olduğumu anladım ... ben php hakkında hiç bilgiye sahip değilim hazır portalları kurmak vs.. dışında ... table lar dikkatimi çekti database 'e table nasıl ekliycez neye göre ekleyeceğiz unlar hakkında biraz bilgi verirseniz diğer videolarla tam oturucak ve sıfırdan bizde php yapabilicez ...umarım bana tekrar dönersiniz...çok teşekkürler..

ABBAS KARA

about 12 sene ago

Merhabalar Hakan Bey; Sizinle ve sitenizle yeni tanıştım. hakikaten genel anlamda kullanılan tüm övgüleri hakeder tarzda bir anlatıma ve bilgiye sahipsiniz. size database ekleme ile ilgili bir sorum olacaktı. Ben yukarıdaki videodaki gibi database'imi Mysql değilde localde bir MSAccess datası ile nasıl ilişkilendirebilirim. yani bu ziyaretçi defterini localde oluşturduğum MSAccess dosyası ile hazırlamak istiyorsam hangi adımları izlemem gerekir. Saygılarımla, iyi çalışmalar dilerim.

Abbas KARA

about 12 sene ago

Local için VT bağlantısı ve akabinde database işlemlerini konu alan bir video hazırlayacakmısınız acaba?

selahaddinerdim

about 12 sene ago

çok güzel video ama yan tarafta resim listelemeyide gösterirseniz sevinirim kolay gelsin

ibrahim

about 12 sene ago

benmi bi sorum olcaktı database’imi Mysql değilde localde bir MSAccess datası ile nasıl ilişkilendirebilirim.cavaplarsanız sevinirim.kolay gelsin.

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked