Sanalkurs Seminer Videoları

22 Kasım Pazar günü Sanalkurs.net ve Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü tarafından gerçekleştirilen seminer de neler anlattığımı aşağıdaki videolardan görebilirsiniz.

Sunumun içeriği:

  • Web Tasarım programları genel bilgisi
  • Fireworks’ten HTML’e aktarım
  • Fireworks ile Slice oluşturma
  • Dreamweaver ile Tablosuz Tasarım

10 Comments

sadık

about 13 sene ago

keşke seyircilere daha az yer verilseydi çekim sırasında... bir sürü yer kaçırdık siz anlatırken ,seyrcileri izlemekten...

ertugrul günay

about 13 sene ago

orda olamak isterdim hakan bey kesin o kitabı alıcaktım çünkü bende web site yapmayı yemek yapmaya benzetirdim. sağlık olsun paylaşımınız için teşşekürler.

Halil

about 13 sene ago

Güzel bir seminer olmuş yalnız kameranın seminerde konuşmacıyı çekmekten çok boş koltukları katılımcıları çekmesi böylesine yararlı bir video için hüsranla sonuçlanmış..Başarılarınızın devamını diliyorum hakan bey, sanal kurstada Dreamweaver eğitim videolarınızın devamını bekliyoruz.. Saygılar..

asude

about 13 sene ago

ilk videoda çekimi yapan arkadasın sanırım kemra takıntısı mı var ne.Sunumu çekmesi gerekirken insanların sıfatlarına takmış sanki.sunum başlamış,bişeyler anlatılırken ,izleyenlerin görmek isteyeceği veya sıfırdan başlayan birinin nasıl başlanıyomuş diye merakla oturduğu izlemek işstediği bölümü kaçırması çok snir bişey. her kşmdir bilmiyorum ama azledilmesi gereken biri.aptal aptal çekim yapan birinin sunacağı yemeğin vereceği tad da ancak bu tatsız yorum olabilir.

Emre

about 12 sene ago

Merhaba Hakan bey, 3.videodan 4.videoya geçerken bir kesinti olmuş sağ ve sol divlerin Float:left yapıldıktan sonra bahsettiğiniz üste çıkma sorununun çözümü nedir acaba bilgilendirirseniz çok sevinirim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan Çamoğlu

about 12 sene ago

Video da kesilen bölümde bahsettiğim konu aşağıdaki gibidir. Float:left özelliği verilen DIV den sonra mutlaka boş bir tane daha DIV ekleyip Clear:both demek gerekiyor.

metin

about 12 sene ago

video'da ses çıkmıyor yahu?

Yunus KÖSE

about 12 sene ago

haken bey videolarınızın tamamını eksiksiz olarak, beğenerek ve öğrenerek izledim, bunun için size teşekkür ederim fakat bu video ile ilgili birşey söylemedende geçemiycem, bu kameraman acaba sizimi çekmeye gelmiş oraya yoksa seyircilerimi:) başarılarınızın devamını dilerim...

turgut

about 12 sene ago

hakan bey resmen kameramanın hüsranına uğramışız.

Kemal

about 12 sene ago

Hakan bey videolarınızı büyük bir keyifle izliyorum. Görsel video anlatımların ve paylaşımlarının zaman ve tasarruf açısından bizim gibi bu işe yeni öğrenenlere çok büyük bir katkısı olduğuna inanıyorum. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Bu işe yeni başlamış biri olarak sizi sürekli takip ediyor olacağım :-) Ayrıca diksiyon dersi almış biri olarak şöyle bir yorumum var; anlatımlarınız gayet akıcı, sade ve anlaşılır. Perselang kelimeleri (ee,ıı) kullanmamanız sunum performansınızı kaliteli yapıyor. Başarılar dilerim....

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked