Web Sitesi Yayınlama

Yaptığınız web siteleri bilgisayarınızda bitirdikten sonra yayın aşamasında neler yapılması gerekir?

  • Domain Name Satın Alma ve Yönlendirme
  • FTP Kullanımı

6 Comments

Caglar

about 12 sene ago

Hocam ellerine sağlık çok teşekkür ederim lakin anlamadığım ufak bi nokta oldu. Bir çok yerde Cpanel,Php, Mysql gibi kavramlar okudum bunları neden kullanmadık kısaca bilgilendirirseniz sevinirim.Çalışmalarınızda başarılar.

Hakan Çamoğlu

about 12 sene ago

Çağlar eğer sitede kodlama kullanacaksan bunlar devreye girer. HTML tabanlı kod olmayan bir sitede PHP, MySQL'den bahsetmeye gerek yok. Cpanel ise hostingin yönetimini sağlar. Örn. mail hesapları filan oradan oluşturulur.

Caglar

about 12 sene ago

Teşekkür ederim Hocam sitenizi yakın takibe aldım, hedeflenen amca uygun güzel bir site oluşturmuşsunuz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Mehmet

about 12 sene ago

Selamlar, Ben sanalkursta duman7782 nickli kullaniciyim. Okudugum üzere yarin adobe günlügünde canli yayinda semineriniz varmis sorum su ki tam olara saat kacta cikacaksiniz is dolayisiyla musait olabilirsem bakaagim. Eger bakamazsam sanalkurs'ta yayinlayacakmisiniz? Saygilar

samet

about 12 sene ago

anlamadigim bi nokta var sayfanin index html olmasi demissiniz burda bizim ozel bir sey mi yapmamız gerekiyor yoksa calistigimiz projode index.html mi olmasi gerekiyor o noktayı anlayamadım birde siteler için bir contact php video calismasi hazirlarsan gercekten süper olur iyi calismalar soruma cevap alirsam cok memnun olurum

İsim

about 11 sene ago

s.a iyi günler hakan hocam benim bi web sitesine ihtiyacım var bana yardım edebilirmisnz.

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked