Dreamweaver CS4 | Harici CSS Dosyası Yaratmak

Dreamweaver ile yaptığınız web stillerinde yer alan bütün dahili stilleri dışarıya bir CSS dosyası olarak kaydetmek için hangi yolu kullanıyorsunuz? Kısa yoldan bunu yaparak alt sayfaları kolayca oluşturun.

Bu video da yer alan konular…

  • Dahili stilleri harici CSS dosyası haline getirmek
  • Move CSS Rules komutu
  • Stilleri taşımak

4 Comments

Furkan

about 13 sene ago

Hakan Abi PSD Tasarımı parçalayıp css'e dökmek konusunda bir video çekersen çok sevinirim :)

serdar

about 12 sene ago

hakan abi sen gerçekten çok başarılısın bende seni videolarından hayran hayran izliyorum bir gün seni görmek ümidiyle kendimi avutuyorum . ben lise 1 düz lise okuyorum ama bu işlere çok ilgim var senin videolarını izleye izleye bişeler yapmaya çalışıorum keşke bişiler olsada senden ders alsam her neyse beni boşver hakan abi bişi sormak istiyorum Dreamweaver da sitemi kurdum ama bi videonda öğretiyorsun ama bende olmadı yani şöle databaseste testing serverin sol yanında tik yok onu nasıl halledebilirim testing servere tıklıyorum ''server model'',''access''ve ''testing server folder'' bide URL prefix var onları dolduruyorum (ama nasıl doldurduğumu bilmeden :D) tamama tıklıyorum yine ''tik işareti '' yok bi yardım edersen 1 haftadır bunla uğraşıyorum iyi günler bu kadar uzun bişey yazdığım için özür diliyorum herkesten

Hakan Çamoğlu

about 12 sene ago

@serdar: Öncelikle teşekkür ederim :) Soruna gelince o ayarları yapabilmen için öncelikle bir MySQL veri tabanı yaratıp orada bir tablo oluşturman gerekiyor. Bunları videoda anlatmadım. Video MySQL tarafını bilenlere hitap ediyor. Onlar olmadan yapmaya çalıştığın için olmuyordur. İlerleyen zamanlarda MySQL ile ilgili videolarda çekeceğim sanırım :)

serdar

about 12 sene ago

cevabın için soal abicim o videoyu da çekersen büyük sevaba girersin abi :D

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked