Eskişehir’e Giderken Trende Sohbet

“Adobe Anadolu’da” etkinliği için İstanbul’dan Eskişehir’e trenle yolculuk yaparken boş durmayalım dedik. Barış Özcan, Halid Özgür ve benimle yemekli vagonda kısa bir söyleşi kaydetti. Kişisel geçmişlerden, Adobe ile ilgili faaliyetlerden, eğitimlerden ve unutulmayan anılardan söz ettik.

5 Comments

ertuğrul günay

about 12 sene ago

keyifli bir sohbet olmuş. hakan hocam son daki hikayen baya komikti :) istanbuldaki ilk seminerinizi dört gözle bekliyorum. ve açıkcası merak ediyorum yakınlarda var mı seminer diye teşşekürler.

rojhat baykal

about 12 sene ago

Keyifli bir sohbet olmuş. Elimden geldiğince seminerlerinizi sanal olarak izlemeye çalışıyorum. Çok yararlı ve anlaşılır bilgiler paylaşıyorsunuz. İnşallah bir gün reel olarak da seminerinize katılma imkanım olur.

Engin

about 12 sene ago

Hakan cım, Faruk'un kulaklarını çınlatmışsın :)

Murat Şahin

about 12 sene ago

Gercekden Güzel bir sohbet olmuş. Seminerlerinizi İnternetten Takip Ediyorum Ama Yakınlarda istanbulda bir Seminer Vericekmisiniz Mutlaka gelmek İstiyorum.

Mert

about 11 sene ago

Süpersiniz abi ya ve şu mouse bitti olayınla bende bir kaç kez karşı karşıya kaldım valla çok kötü bi durum hatta aynı şekilde bende ilk dalga geçiyor sanmıştım :)...

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked