Adobe Certified Expert | Dreamweaver CS3

ACE Dreamweaver CS3

Bu seneki hedeflerden bir tanesi daha tamamdır ;)) Adobe Certified Expert – Web Specialist CS3 olmak için kaldı 1. Kısmetse önümüzdeki 3 ay içerisinde onu da bitirmeyi düşünüyorum.

6 Comments

Halid Özgür

about 14 sene ago

Sevgili Hakan, Başarılarını izlemek çok keyifli. Çok mutlu oluyorum bu sertifikaları, güzel fotoğrafları, logo çalışmalarını vs vs... Üretmeye, paylaşmaya ve gelişmeye devam. Daha nicelerine ulaşabilmen dua ve temennilerimi iletiyorum.

Hakan Çamoğlu

about 14 sene ago

Teşekkürler hocam, yola seninle başlamak benim için çok önemli oldu. Hakkını ödeyemem. Elimden geldiğince kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

By_ÖmÜr

about 13 sene ago

Sevgili By HAKAN ; Gerçekten sunduğunuz video ' lar çok başarılı ve öğretici bunları izleyenlerin çoğu büyük bir ihtimal güzel bir sonuç'a varmıştır... Vermiş olduğun eğitimler çok güzel çok beğeniyorum ve daha çok derslerini bekliyorum... SAYGILAR .. By_ÖmÜr

Ali Emre

about 13 sene ago

Merhaba Hakan Bey, Bşarılarınızdan dolayı tebrik ederim öncelikle. Certified Expert sınavları hakkında bir makale hazırlarsanız çok sevinirim. Makale içeriğinde sınavda gelebilecek soru türlerinin özelliklerini, sınava girilebilecek yerleri, sınava girme koşullaını ve ücretlerini paylaşırsanız ben ve benim gibi bu sertifikaları almak isteyen arkadaşlara büyük faydası olacağını düşünüyorum. Saygılarımla..

Hakan Çamoğlu

about 13 sene ago

Aşağıdaki adresten gerekli bilgiler, örnek sorular, soru içerikleri ve sınav ücretleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. http://partners.adobe.com/public/ace/main.html

fatih

about 13 sene ago

Hakan bey gerçekten çok güzel bir anlatımınız var tebrik ederim ama sizden daha çok video bekliyoruz

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked